Yosun Önleyiciler

 

 

PENSTOP
Geniş spektrumlu algisid, yosun önleyici ve öldürücü

Mevcut yosunu yok eder, yosun oluşumunu önler. Havuz suyunun sağlıklı duruma gelmesini ve estetik görünmesini sağlar. Havuz suyuna periyodik bir şekilde ilave edilen algisid, klorun etkin bir şekilde kullanımını sağlar ve klor tüketimini optize eder. Çok yüksek sıcaklıklarda ve aşırı güneş alan havuzlarda kullanım oranı yükseltilmelidir.
Kullanım şekli:
Havuz boş iken %5?lik çözelti uygulanır. Daha sonra haftada 1-2 kez klor uygulamasından 6-8 saat sonra homojen dağıtılarak farklı noktalardan eklenir. İlk kullanım için 100 m3 havuz suyuna: 2 kg, düzenli kullanımda 100 m3 havuz suyu için: 500 g.
Ambalaj: 20 kg

 

PENMULTİ
4 fonksiyonlu ürün; köpürmeyen yosun giderici, berraklaştırıcı, floklaştırıcı ve filtrasyon yardımcısı

Havuz suyunda çok amaçlı kullanılan, katyonik yapıda konsantre sıvıdır. Polimerik yapısı sayesinde havuz suyunda yosun oluşumunu önler, mevcut yosunları yok eder, ölü yosunları ve diğer organik partikülleri floklaştırarak filtrede tutulmasını sağlar. Filtrasyon verimini artırır. Havuz suyunun berrak kristal bir görünüm kazanmasını sağlar.
Kullanım şekli:
Havuz boş iken %5?lik çözelti uygulanır. Daha sonra haftada 1-2 kez klor uygulamasından 6-8 saat sonra homojen dağıtılarak farklı noktalardan eklenir. İlk kullanım için 100 m3 havuz suyuna: 1 kg, düzenli kullanımda 100 m3 havuz suyu için: 200 g.
Ambalaj: 20 kg

 
Adres: 1145/11 Sokak C Blok No:1 Hırdavatçılar Çarşısı Yenişehir-İZMIR Tel: 0 232 469 01 33-34 Fax: 0 232 469 01 35
E-mail:
agron@agron.com.tr
su arıtma firmaları izmir - klor dozaj - polielektrolit - polimer - yumuşatma - içme suyu - dezenfeksiyon - elektriksiz klorlama - güneş enerjili klorlama - tezgahaltı arıtma - arsenik - saf su - filtre - carmaha - su su - arsenik - ev tipi su arıtma - ters ozmoz - su yumuşatma - tablet tuz - havuz kimyasalı - temiz su - osmoz - su arıtma sistemleri