RO MINI

CARMAHA RO MINI NEDİR ?

RO MINI, evinizde ya da işletmenizde halihazırda bulunan suyu kullanarak mümkün olan en yüksek kalitede içme suyu elde eden bir su arıtma sistemidir. RO MINI, suyunuzun içindeki mikroorganizmaları ve zararlı kimyasal iyonları yok etmek için dünyadaki en son teknoloji olan Reverse Osmosis membranına sahiptir.

Reverse Osmosis Nedir;

Bu sistem, tabiatta gerçekleşen osmoz olayının yapay olarak  tersine çevrilmesi şekli ile gerçekleşir. Suyun molekül yapısında filtrasyon yaparak kuyu ve şebeke suyundan kaliteli içme suyu elde edilir. Reverse osmosis membranları, suyu 0,001 mikron daha düşük hassasiyette filtre etmektedir. Bir bakterinin 1 mikron, virüsün ise 0,01 mikron ya da suda erimiş şeker molekülünün 0,002 mikron boyutunda olduğunu düşünürsek, böyle bir filtreden geçmiş suda zararlı maddelerin bulunması mümkün değildir.

 

RO MINI ters osmoz sistemi neler yapar ?

  • Sudaki tortuların tamamını alır, bulanıklılığı ortadan kaldırır,
  • Arsenik, nitrat, nitrit, asbest gibi zararlı kimyasalları tutar,
  • Bakteri ve virüslere karşı bir duvar gibidir,
  • Üretilmiş olan su lezzetli ve sağlıklıdır,

RO MINI evinizin günlük su ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir, Günlük üretim miktarı 1800 Lt.dir.

RO MINI tam otomatik çalışır, sisteme su girişi olmadığında ya da ürün suyu deposu dolduğunda kapanır. Su ihtiyacı oluştuğunda tekrar devreye girer.

Ölçüler
En x Boy x Yükseklik (cm) : 40 x 40 x 90

BİNA GİRİŞİ KOMPAK SİSTEM
CARMAHA H100

 

Paslanmaz çelik mobil bir şase üzerine monte edilmiş ön arıtım sistemleri, RO MINI, su deposu, hidrofor ve ultraviyole sisteminden oluşmaktadır.

Ön Arıtım Sistemleri
RO MINI'ye giren sudaki kirlilik yükünü azaltan arıtma ekipmanlarıdır. Böylelikle RO MINI membranın ömrü uzamakta ve sistemin üretim kapasitesi azalmamaktadır. Ön arıtım ekipmanları : 20 mikron güvenlik filtresi, aktif karbon filtre ve otomatik su yumuşatma sistemi.  

Su Deposu
300 LT  kapasiteli, bakteri üretmeyen, güneş ışına dayanaklı, vidalı kapaklı ve  polietilen malzemedendir. Su kesintilerinde arıtılmış suyunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hidrofor Sistemi
Arıtılmış suyu ev tesisatına yüksek tazyikte ve debide gönderen paslanmaz çelik hidrofor sistemidir.  Musluklarınızdan sürekli ve tazyikli arıtılmış su akmasını sağlar.

Ultraviyole Sistemi
Arıtılmış su musluklarınıza gelmeden önce dezenfeksiyonu garanti altına alır.

 

Adres: 1145/11 Sokak C Blok No:1 Hırdavatçılar Çarşısı Yenişehir-İZMIR Tel: 0 232 469 01 33-34 Fax: 0 232 469 01 35
E-mail:
agron@agron.com.tr
su arıtma firmaları izmir - klor dozaj - polielektrolit - polimer - yumuşatma - içme suyu - dezenfeksiyon - elektriksiz klorlama - güneş enerjili klorlama - tezgahaltı arıtma - arsenik - saf su - filtre - carmaha - su su - arsenik - ev tipi su arıtma - ters ozmoz - su yumuşatma - tablet tuz - havuz kimyasalı - temiz su - osmoz - su arıtma sistemleri