İçme suyu arsenik arıtımında en başarılı yöntemlerden biri Ters Ozmos (Reverse Osmosis) sitemleridir. Ters ozmos sistemlerinde kullanılan membranlar arsenik iyonlarına bir duvar gibi davranmakta ve bu iyonları %95 oranında tutmaktadır.

Arsenik oranının çok yüksek olduğu bölgelerde bile arıtılmış sudaki arsenik miktarı; sınır değer olan 10 mikrogram/lt' nin çok çok altındadır.

Terz ozmos arıtma sistemlerinin en önemli özelliği; bakteri, virüs ve patojenleri tamamen tutmasıdır, bu özelliği ile damacana sularından çok daha güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
 


Evsel kullanıcılar için üretilen ters ozmos arıtma sistemleri az yer kaplaması, montajının kolay ve fiyatlarının ekonomik olması sebebiyle, günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin başındadır. Evsel kullanıcılar mutfak tezgahlarının altına takacakları bu ünite ile günde 150 Litre yüksek kalitede içme suyu üretebilirler. Detaylı bilgi için yandaki resme tıklayınız..


 

 

 

Evinizin ana girişinde tüm suyunuzu aynı yöntemle arıtabilirsiniz.  Küçük işletmeler, fabrikalar aynı ünite ile arsenikten arıtılmış yüksek kalitede içme suyu üretebilirler. Detaylı bilgi için yandaki resme tıklayınız..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Adres: 1145/11 Sokak C Blok No:1 Hırdavatçılar Çarşısı Yenişehir-İZMIR Tel: 0 232 469 01 33-34 Fax: 0 232 469 01 35
E-mail:
agron@agron.com.tr
su arıtma firmaları izmir - klor dozaj - polielektrolit - polimer - yumuşatma - içme suyu - dezenfeksiyon - elektriksiz klorlama - güneş enerjili klorlama - tezgahaltı arıtma - arsenik - saf su - filtre - carmaha - su su - arsenik - ev tipi su arıtma - ters ozmoz - su yumuşatma - tablet tuz - havuz kimyasalı - temiz su - osmoz - su arıtma sistemleri